| Frekanslar | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Pil Ömrü | 4 saate kadar |
| BOYUT | 80mm*75mm*265mm |
| Jammer aralığı | 1km |
| Ağırlık | 530g |
| Parazit bant içimi | 900mgz, 1.5 GHz , 2.4GHz , 5.8GHz |
|---|---|
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| girişim aralığı | 1-2 kilometre |
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-1 |
|---|---|
| Aralık | 10KM |
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Algılama modu | Pasif |