| çalışma süresi | ≥1 saat |
|---|---|
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Uluslararası koruma | IP55 |
| Parazit yarıçapı | 1-2km |
| Parazit bandı | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
| Savunma müdahalesi | 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Ekran boyutu | 3,5" |
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Parazit yarıçapı | 1-2km |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
| Adı | Tam bantlı 3 km aralıklı bavullu taşınabilir FPV sinyal dedektörü dedektör drone yönü alabilir |
|---|---|
| Bulma bantları | 900MHz, 1,2GHz, 2,4GHz, 5,2GHz, 5,8GHz |
| Tespit Miktar | ≥20 Drone |
| Boyut | 50mm * 420mm * 220mm |
| Çalışma süresi | 4 saat |