Ku bantlı uydular için sinyal iletim, tanımlama ve işleme teknolojileri açısından, bu sistem özel alıcı antenler, düşük gürültü alıcıları (LNB'ler),ve hedef uydu sinyallerinin kapsamlı taramasını ve kesin olarak alınmasını sağlayan dijital sinyal işleme üniteleriDaha sonra, sinyal özelliği çıkarma, beacon frekansı tanımlama ve diğer yöntemlerle,Sistem hedef Ku bantlı iletim sinyaline hızlı bir şekilde kilitlenebilir ve hedef uydunun (veya kullanıcı terminalinin) hareketini sürekli olarak izleyebilir., böylece sinyal alımının sürekliliğini ve güvenilirliğini sağlar.
| Terimler ve Kısaltmalar | Tam Adı |
|---|---|
| XL-UP | Yıldız bağlantısı |
| MTBF | Başarısızlıklar Arasındaki Ortalama Zaman |
| LNB | Düşük Gürültü Blokları |
| CLI | Komut Satırı Arayüzü |
| Modül | Özellikleri |
|---|---|
| CPU | ARM Cortex-A53, 1.5 GHz |
| Bilgisayar Birimi | FPGA RFSOC-67DR |
| RAM | 2GB DDR4 |
| ROM | 64GB eMMC |
| Ekran | 3.2 LCD |
| Liman | RJ45, Tip-C (PD açlık şarjı) |
| Güç kaynağı | İç pil ile çalıştırılır DC5521, TYPE-C PD destekleniyor. |
| Anten | Frekans aralığı: 9,84 ̇15 GHz Kazanç: 20 dB Boyutları: 115 * 83 * 220 mm |
| LNB | Ku bantından L bantına frekans dönüşümü, kazanç: >68 dB |
Uydu dedektörlerimiz, müşterilere kurulum, sorun giderme,ve algılama sistemlerinin performans optimizasyonuDeneyimli teknik destek ekibimiz ürün kurulum, yapılandırma ve bakım konusunda rehberlik sağlamak için her zaman hazırdır.
Hizmetlerimiz ayrıca ekipmanlarınızın her zaman en son özelliklere ve performans yeteneklerine sahip olmasını sağlamak için düzenli yazılım güncellemeleri de içerir.Kullanıcıların algılama çözümlerinin etkinliğini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için eğitim kursları sunuyoruz.
Detektör, nakliye sırasında güvenliğini sağlamak için dikkatlice paketlenmiştir. Her bir ünite herhangi bir hasarı önlemek için yastık malzemeleri ile sağlam bir kutuya güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir.Paket, herhangi bir taklit edilmemesi için düzgün bir şekilde mühürlenmiştir..
Nakliye Bilgisi:
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler