Bu gelişmiş algılama sistemi, özel alıcı antenler, düşük gürültü alıcıları (LNB'ler),ve hedef uydu sinyallerinin kapsamlı taramasını ve kesin olarak alınmasını sağlayan dijital sinyal işleme üniteleriGelişmiş sinyal özelliği çıkarma ve beacon frekansı tanımlama yoluyla sistem hedef Ku bantı iletim sinyallerini hızla kilitler ve sürekli olarak uydu hareketini izler.Güvenilir sinyal alımını sağlamak.
| Kısaltma | Tam Adı |
|---|---|
| XL-UP | Yıldız bağlantısı |
| MTBF | Başarısızlıklar Arasındaki Ortalama Zaman |
| LNB | Düşük Gürültü Blokları |
| CLI | Komut Satırı Arayüzü |
| Modül | Spesifikasyon |
|---|---|
| CPU | ARM Cortex-A53, 1.5 GHz |
| Bilgisayar Birimi | FPGA RFSOC-67DR |
| RAM | 2GB DDR4 |
| ROM | 64GB eMMC |
| Ekran | 3.2" LCD |
| Liman | RJ45, Tip-C (PD Hızlı Şarj) |
| Güç kaynağı | İç pil, DC5521, TYPE-C PD destekli |
| Anten | Frekans aralığı: 9.84-15 GHz, Kazanç: 20 dB, Boyutlar: 115 * 83 * 220 mm |
| LNB | Ku bantından L bantına frekans dönüşümü, kazanç: >68 dB |
8 bantlı sinyallerin paralel tespitini destekler.
Anten dizi taramasını ve algılamasını destekler.
10 km'den fazla uzun mesafeli engelsiz uydu terminalini algılamayı destekler.
Algılanan sinyallerin gerçek zamanlı kaydedilmesini ve oynatılmasını destekler; bir sinyal tespit edildikten sonra, orijinal veri sinyalleri kaydedilir, oynatılır ve depolanır,1 s'den fazla sürekli kayıt ve oynatma süresi ile.
3.2 inçlik LCD ekranla donatılmıştır, cihaz algılama ve kayıt/oyunlama kontrolünü destekler ve algılama bilgilerini gösterir.
Bir TTS ses yayın çipi ile entegre, algılama sonuçlarının insan sesi yayınını destekler; Bluetooth kulaklık bağlantısı üzerinden kablosuz yayın destekler.
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler