| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Açı | 360 ° |
| Algılama Aralığı | 5 km |
| Güç kaynağı modu | 220 V ± 10V |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Odak spektrumu | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Açı | 360 ° |
| Frekanslar | 70MHz-6GHz |
| Taşıma modu | Sabit |
| Algılama hızı | ≥99% |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5-10KM |
| Ağırlık | 530g |
| Renk | Siyah |
| Algılama markası | DJI, Autel, Wifi Drone, vb. |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Açı | 360 ° |
| Algılama Aralığı | 5-10KM |
| Ağırlık | 530g |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
|---|---|
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| Adı | Bireysel savaş ekipmanı için elden taşınan İHA dedektörü ve sıkışma cihazı |
|---|---|
| Bulma aralığı | 1-2km |
| sıkışma aralığı | 1-1.5KM |
| Ekran boyutu | 3,5 inç |
| Jamming Grubu | 2.4GHz 、 5.8GHz 、 5.2GHz 、 1.5GHz 、 433MHz 、 900MHz |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-13 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Plastik |
| Ağırlık | 8kg |
| Parazit bandı | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
|---|---|
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Ekran Boyutu | 3.5 " |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Algılama spektrumu bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| En düşük algılama yüksekliği | ≤0 metre |
| Taşıma yöntemi | araç üstü |
| Algılama Aralığı | 5km |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |