| Frekans bant içimi | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Bulma aralığı | 3km |
| Ağırlık | 530g |
| Boyut | 81mm*75mm*265mm |
| Renk | Beyaz |
| Frekanslar | 2.4GHz ve 5.8GHz |
|---|---|
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Boyut | 80mm*75mm*265mm |
| Ağırlık | 530g |
| Renk | gümüş-siyah |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-2 |
|---|---|
| Açıyı Algıla | 360° |
| Frekans bandı | 300 MHz-6 GHz |
| Renk | Gri beyaz |
| Sıkışma | Tam bant |
| Tespit bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Detectoion açısı | 360 derece |
| Hızını Tespit Edin | ≥ %99,9 |
| Frekans bandı | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| görünüşü | Alüminyum alaşımı |
| Alarm vermek | Ses+titreşim |
| Boyut | 81mm*78mm*262mm |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-1 |
|---|---|
| Aralık | 10KM |
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Algılama modu | Pasif |
| Wingh | 8,5 kilo |
|---|---|
| Bulma aralığı | 5-10KM |
| Koruma derecesi | IP65 |
| Destek Uçak | DJI drone modelleri |
| SDK | Destek |