| Algılama spektrumu bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| En düşük algılama yüksekliği | ≤0 metre |
| Taşıma yöntemi | araç üstü |
| Algılama Aralığı | 5km |
| Açı | 360 ° |
| Adı | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Tespit spektrumu | 70 MHz - 6GHz |
| Bulma aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Açı | 360 ° |
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Adı | Polaris Hobit P5 Jammer |
|---|---|
| fpv engelleme | 300MHz-6.2GHz (Özelleştirilebilir olabilir) |
| Güç | ≤200w |
| Jammer frekansı | 433MHz, 900MHz, 1.2Hz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Koruma Sınıfı | ≧ IP65 |
| Adı | Polaris Hobisi AS13 |
|---|---|
| Tespit bantlı uçağı | 433MHz 、 900mgz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Özelleştirme | 360 ° |
| Algılama hızı | ≥ %99,9 |
| dBm | 45 |
|---|---|
| Güç | ≤200w |
| J/C oranı | 20:1 |
| Aralık | 1.5 KM |
| fpv engelleme | 300MHz-6.2GHz (Özelleştirilebilir olabilir) |
| Adı | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Algılama spektrumu bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Uçuş yörüngesi | İzlenebilir |
| Doğru tanıma | ≧ 400 farklı İHA modelleri |
| Algılama açısı | 360 derece |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz'den özelleştirilebilir |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Algılama Aralığı | 360 ° |
| istikrar | Ödül |
| Algılama hızı | ≥ %99,9 |
| Tespit bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Algılama hızı | ≧% 99.9 |
| çalışma süresi | ≥1 saat |
|---|---|
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Uluslararası koruma | IP55 |
| Parazit yarıçapı | 1-2km |
| Parazit bandı | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |