| Tespit frekansı | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Ağırlık | 18kg |
| Boyutlar | 510x510x710mm |
| Algılama aralığı | 10km |
| Tespit açısı | 360 ° |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Frekans bantları | 2.4GHz ve 5.8GHz |
|---|---|
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Bulma aralığı | 3km |
| Renk | Gümüş renkli şasi |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Frekansı tespit et | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Aralık | 1 km'ye kadar |
| Ekran | 3,5 inç Dokunmatik Ekran |
| Renk | gümüş beyaz |
| İsim | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| FPV algılama | 300MHz-6.2GHz |
| Jammer aralığı | 2-3km |
| Paket Ağırlığı | 70kg |
| Paket Boyutu | 94cm*94cm*144cm |
| Odak spektrumu | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Açı | 360 ° |
| Frekanslar | 70MHz-6GHz |
| Taşıma modu | Sabit |
| Algılama hızı | ≥99% |
| Frekanslar | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Pil Ömrü | 4 saate kadar |
| BOYUT | 80mm*75mm*265mm |
| Jammer aralığı | 1km |
| Ağırlık | 530g |
| Tespit bant genişliği | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Drone Konumu | 3 km içinde |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Engelleme Gücü | Ayarlanabilir |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |