| Frekanslar | 2.4GHz ve 5.8GHz |
|---|---|
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Boyut | 80mm*75mm*265mm |
| Ağırlık | 530g |
| Renk | gümüş-siyah |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-2 |
|---|---|
| Açıyı Algıla | 360° |
| Frekans bandı | 300 MHz-6 GHz |
| Renk | Gri beyaz |
| Sıkışma | Tam bant |
| Adı | Polaris Hobit J1 |
|---|---|
| Frekans bandı | 1.4GHz-6GHz |
| özelleştirilebilir | Kullanılabilir |
| Aralık | 1-1.5KM |
| Boyut | 440mm*300mm*200mm |
| Adı | Polaris Hobit Q1'ler |
|---|---|
| Frekanslar | 700 MHz - 6 GHz |
| İşletme taşıyıcısı | 4 Taşıyıcılar |
| Etkili menzil | 1.5-3km. |
| Boyut | 500x340x200 mm |
| Adı | Polaris Hobit SP1 |
|---|---|
| Frekans bandı | 6 Kanal, Upports GPS, BDS, GLONASS, GALILEO BDS B1I 、 GPS L1 C/A 、 GPS L2 、 GPS L5 、 GLONASS L1 、 Ga |
| Aralık | 3 km'ye kadar |
| Malzeme | Plastik |
| Güç tüketimi | 20W |
| Adı | Polaris Hobit A5S |
|---|---|
| Frekans bandı | 70 MHz - 6 GHz |
| Aralık | 5-10KM |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 530g |
| Adı | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Bantlar | 70MHz-6GHz |
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Renk | askeri yeşil |
| Güç kaynağı modu | 220 V ± 10V |
| Frekanslar | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5 km |
| özelleştirilebilir | Kullanılabilir |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Güç kaynağı | 220v ± 10v |
| sıkışma aralığı | 1-2km |
|---|---|
| Kanal Sayısı | 6 |
| Anten Tipi | yönlü |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +50°C |
| Kontrol Yöntemi | dokunmatik ekran |
| Adı | Polaris Hobit J9 |
|---|---|
| Müdahale yetenekleri | 900MHz, 433MHz; 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz; 5.2GHz |
| sıkışma aralığı | 2KM |
| Soğutma Sistemi | Fan ve Isı Lavabosu |
| Çalışma Sıcaklığı | - 20 ° C ila + 50 ° C |