| Frekansı tespit et | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Aralık | 1 km'ye kadar |
| Ekran | 3,5 inç Dokunmatik Ekran |
| Renk | gümüş beyaz |
| Adı | Polaris Hobit Jammer2 |
|---|---|
| Taşıma yöntemi | Sabit |
| fpv engelleme | 300MHz-6.2GHz (Özelleştirilebilir olabilir) |
| Güç | ≤200w |
| Jammer frekansı | 433MHz, 900MHz, 1.2Hz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Odak spektrumu | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Açı | 360 ° |
| Frekanslar | 70MHz-6GHz |
| Taşıma modu | Sabit |
| Algılama hızı | ≥99% |
| Adı | Bireysel savaş ekipmanı için elden taşınan İHA dedektörü ve sıkışma cihazı |
|---|---|
| Bulma aralığı | 1-2km |
| sıkışma aralığı | 1-1.5KM |
| Ekran boyutu | 3,5 inç |
| Jamming Grubu | 2.4GHz 、 5.8GHz 、 5.2GHz 、 1.5GHz 、 433MHz 、 900MHz |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Açı | 360 ° |
| Algılama Aralığı | 5-10KM |
| Ağırlık | 530g |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5-10KM |
| Ağırlık | 530g |
| Renk | Siyah |
| Algılama markası | DJI, Autel, Wifi Drone, vb. |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-5 |
|---|---|
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| sistem | Sistemde Bulit |
| Sıkışma | Tam grup desteklendi |
| Frekanslar | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Pil Ömrü | 4 saate kadar |
| BOYUT | 80mm*75mm*265mm |
| Jammer aralığı | 1km |
| Ağırlık | 530g |
| Tespit bant genişliği | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Drone Konumu | 3 km içinde |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Engelleme Gücü | Ayarlanabilir |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |