| Adı | Polaris hobisi taşınabilir-1 |
|---|---|
| Aralık | 2-3km |
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Renk | Sarı |
| Malzeme | Plastik |
| Parazit bandı | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
|---|---|
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Ekran Boyutu | 3.5 " |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Parazit bant içimi | 900mgz, 1.5 GHz , 2.4GHz , 5.8GHz |
|---|---|
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| girişim aralığı | 1-2 kilometre |
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Tespit bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Detectoion açısı | 360 derece |
| Hızını Tespit Edin | ≥ %99,9 |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-1 |
|---|---|
| Aralık | 10KM |
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Algılama modu | Pasif |
| Frekans bandı | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| görünüşü | Alüminyum alaşımı |
| Alarm vermek | Ses+titreşim |
| Boyut | 81mm*78mm*262mm |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |