| Sıklık | 900MHz/1.5GHz/2.4GHz/5.8GHz |
|---|---|
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Uygunluk | Portatif |
| Renk | alüminyum gümüş |
| Adı | Polaris Hobit JR3 |
|---|---|
| Frekans bandı | 300 GHz-6 GHz |
| Aralık | 2 KM |
| Pil ömrü | 1 saat |
| Ağırlık | 3kg |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| Tespit frekansı | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Ağırlık | 18kg |
| Boyutlar | 510x510x710mm |
| Algılama aralığı | 10km |
| Tespit açısı | 360 ° |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Adı | 10km Sabit FPV İHA Sinyal Dedektörü Yön bulma fonksiyonu ve drone sıkışması |
|---|---|
| Bulma aralığı | 5-10KM |
| Tepki Süresi | <5S |
| alarm modu | Ses ve titreşim ikili mod |
| Yön Bulma Mesafesi | 3-5km |
| Frekans bantları | 2.4GHz ve 5.8GHz |
|---|---|
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Bulma aralığı | 3km |
| Renk | Gümüş renkli şasi |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| İsim | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| FPV algılama | 300MHz-6.2GHz |
| Jammer aralığı | 2-3km |
| Paket Ağırlığı | 70kg |
| Paket Boyutu | 94cm*94cm*144cm |