| Boyut | 500*680*380mm |
|---|---|
| Ağırlık | 25Kg |
| Güç | 200W |
| sıkışma aralığı | 1.5 KM |
| fpv engelleme | 60MHz-6GHz (Özelleştirilebilir frekans bandı) |
| Tespit bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Detectoion açısı | 360 derece |
| Hızını Tespit Edin | ≥ %99,9 |
| Ortalama güç | 40W |
|---|---|
| Odaklanmış mod | otomatik/Manuel |
| Ağırlık | ≤ 8 kg |
| Boyut | 352 mm × 245 mm × 275 mm |
| Ağ protokolü | IPv4, TCP/IP, UDP, vb. |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-1 |
|---|---|
| Aralık | 10KM |
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Algılama modu | Pasif |
| Model No. | Hobit S1 |
|---|---|
| FPV algılama | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 18kg |
| Drone Model Kütüphanesi | ≥400 |
| Jammer frekans bandı | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| Tespit frekansı | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Ağırlık | 18kg |
| Boyutlar | 510x510x710mm |
| Algılama aralığı | 10km |
| Tespit açısı | 360 ° |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| Bantları Algıla | 300MHz'den 6GHz'e kadar |
|---|---|
| Uygunluk | Portatif |
| Bulma aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Renk | bej |
| Ağırlık | 9kg |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-13 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Plastik |
| Ağırlık | 8kg |