| Adı | Polaris Hobit AQ2 |
|---|---|
| Tespit bantlı uçağı | 433MHz 、 900mgz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Özelleştirme | 360 ° |
| Algılama hızı | ≥ %99,9 |
| Bulma aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| Tespit spektrumu | 70 MHz-6MHz |
| Boyut | 500*500*680mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| çalışma süresi | ≥1 saat |
|---|---|
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Uluslararası koruma | IP55 |
| Parazit yarıçapı | 1-2km |
| Parazit bandı | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
| Frekans bant içimi | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Ürün tasarımı | Portatif |
| Bulma aralığı | 3km |
| Ağırlık | 530g |
| Koruma seviyesi | IP55 |
| Frekanslar | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Algılama mesafesi | 2KM |
| Güç kaynağı | 220v ± 10v |
| Aydınlatma Koruması | Kullanılabilir |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Frekans bandı | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| görünüşü | Alüminyum alaşımı |
| Alarm vermek | Ses+titreşim |
| Boyut | 81mm*78mm*262mm |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
| Adı | Polaris Hobit J1 |
|---|---|
| Frekans bandı | 1.4GHz-6GHz |
| özelleştirilebilir | Kullanılabilir |
| Aralık | 1-1.5KM |
| Boyut | 440mm*300mm*200mm |
| FPV algılama | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Ağırlık | 18kg |
| Boyutlar | 510x510x710mm |
| Tespit bant genişliği | 70MHz-6GHz |
| Eşzamanlı İHA'lar | 150pcs |
| Range | 5-10km |
|---|---|
| DJI Decoding | Support |
| Techology | Spectrum Recognition |
| Detection Bands | 433Mhz、 868Mhz、915Mhz、2.4Ghz、5.2Ghz、5.8Ghz |
| Remote ID | Can be identify |
| Adı | Polaris Hobit FJ-01 |
|---|---|
| Frekans bandı | 700MHz-6GHz |
| Alarm | Işıkla |
| Karıştırma bantları | 9 grup |
| Malzeme | matal |