| Adı | Polaris Hobit FJ-01 |
|---|---|
| Frekans bandı | 700MHz-6GHz |
| Alarm | Işıkla |
| Karıştırma bantları | 9 grup |
| Malzeme | matal |
| Frekans bantları | 2.4GHz ve 5.8GHz |
|---|---|
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Bulma aralığı | 3km |
| Renk | Gümüş renkli şasi |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Adı | Polaris Hobit P3 Pro |
|---|---|
| Sıkışma frekans bandı | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
| Aralık | 1-1.5KM |
| Malzeme | Matal ve Plastik |
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
| Adı | Polaris Hobit J2 |
|---|---|
| Frekans bandı | 1.4GHz-6GHz |
| Aralık | 1-1.5KM |
| Pil ömrü | 1 saat |
| Jamming Grubu | 433MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Bulma bantları | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Algılama mesafesi | ≥1km |
| Yön Bulma Doğruluğu | ≤5° |
| Aynı anda tespit | 10 PCS |
| Çalışma süresi | 6 saat |
| Adı | Polaris Hobisi Portable-2 |
|---|---|
| Açıyı Algıla | 360° |
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Renk | özel |
| Yüksek hassasiyet | ≤5° |
| FPV algılama aralığı | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Ağırlık | 18kg |
| Jammer frekans bantları | 433MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Tespit yüksekliği | 0-500m |
| Konumlandırma Mesafesi | 2-10 km |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Adı | Polaris Hobit SQ1 |
|---|---|
| Tespit bantlı uçağı | 433MHz 、 900mgz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Özelleştirme | 360 ° |
| Algılama hızı | ≥ %99,9 |