| Parazit bandı | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
|---|---|
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Adı | Polaris Hobit P4 Pro |
|---|---|
| Bulma bandı | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Sıkışma frekans bandı | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
| Aralık | Tespit: 1km / sıkışma: 1.5kg |
| Malzeme | Matal ve Plastik |
| Adı | Polaris Hobisi As6 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Drone kimliği | - Evet. |
| Fpv bandı | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | Çap 400, yükseklik 380 |
| Model NO. | Hobit S1 |
|---|---|
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 18 kg |
| Jammer frekans bandı | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Algılama yüksekliği | 0-500m |
| Tespit bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Açı | 360 ° |
| Hızını Tespit Edin | ≥ %99,9 |
| Model NO. | Hobit SP3 |
|---|---|
| FPV Detection | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 25kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer Range | 3km |
| Algılama Aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 3 km |
| FPV algılama bantları | 300MHz-6.2GHz |
| İHA algılama bantları | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Max dronları tanımlandı | ≥150 PC |
| Frekanslar | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5 km |
| özelleştirilebilir | Kullanılabilir |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Güç kaynağı | 220v ± 10v |
| Boyut | 500*680*380mm |
|---|---|
| Ağırlık | 25Kg |
| Güç | 200W |
| sıkışma aralığı | 1.5 KM |
| fpv engelleme | 60MHz-6GHz (Özelleştirilebilir frekans bandı) |
| Tespit bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Detectoion açısı | 360 derece |
| Hızını Tespit Edin | ≥ %99,9 |