| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-17 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Plastik |
| Boyut | Çapı 390mm, yüksekliği 400mm |
| Adı | Polaris Hobit AS-4 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Drone kimliği | - Evet. |
| Drone yönü | - Evet. |
| Adı | Polaris Hobit SP1 |
|---|---|
| Frekans bandı | 6 Kanal, Upports GPS, BDS, GLONASS, GALILEO BDS B1I 、 GPS L1 C/A 、 GPS L2 、 GPS L5 、 GLONASS L1 、 Ga |
| Aralık | 3 km'ye kadar |
| Malzeme | Plastik |
| Güç tüketimi | 20W |
| Adı | Polaris Hobit J1 |
|---|---|
| Sıklık | 900MHz, 2.4GHz, 5.8GHz, 1.5GHz (GNSS) |
| Aralık | 1-1.5KM |
| Pil Kapasitesi | 201W |
| Yıldırımdan korunma | Kullanılabilir |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-2 |
|---|---|
| Açıyı Algıla | 360° |
| sıkışma aralığı | 2-3km |
| Frekans bandı | 300 MHz-6 GHz |
| Renk | Gri |
| Adı | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Bantlar | 70MHz-6GHz |
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Renk | askeri yeşil |
| Güç kaynağı modu | 220 V ± 10V |
| Adı | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Bantlar | 70MHz-6GHz |
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Renk | askeri yeşil |
| Güç kaynağı modu | 220 V ± 10V |
| Algılama spektrumu bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| En düşük algılama yüksekliği | ≤0 metre |
| Taşıma yöntemi | araç üstü |
| Algılama Aralığı | 5km |
| Açı | 360 ° |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| dBm | 45 |
|---|---|
| Güç | ≤200w |
| J/C oranı | 20:1 |
| Aralık | 1.5 KM |
| fpv engelleme | 300MHz-6.2GHz (Özelleştirilebilir olabilir) |