| Adı | Polaris Hobit J9 |
|---|---|
| Müdahale yetenekleri | 900MHz, 433MHz; 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz; 5.2GHz |
| sıkışma aralığı | 2KM |
| Soğutma Sistemi | Fan ve Isı Lavabosu |
| Çalışma Sıcaklığı | - 20 ° C ila + 50 ° C |
| Sahte frekans bandı | 1500MHz-1600MHz |
|---|---|
| Maksimum GPS sahtekarlığı iletim gücü | ≥ 10dBm |
| Gps sahtekarlığı aralığı | ≥ 5 km |
| Gps sahtekarlığı Güç ayar aralığı | 80db |
| Açılış süresi | 40'lar |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Drone Konumu | 3 km içinde |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Engelleme Gücü | Ayarlanabilir |
| Adı | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Tespit spektrumu | 70 MHz - 6GHz |
| Bulma aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Açı | 360 ° |
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-12 |
|---|---|
| Frekans bandı | 300 MHz-6 GHz |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Matel ve plastik |
| Güç tüketimi | 80W |
| Frekanslar | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Boyut | 80mm*75mm*265mm |
| Jammer aralığı | 1km |
| Renk | Şeridi |
| Tespit bant genişliği | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Drone Konumu | 3 km içinde |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Engelleme Gücü | Ayarlanabilir |
| Frekanslar | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Algılama mesafesi | 2KM |
| Güç kaynağı | 220v ± 10v |
| Aydınlatma Koruması | Kullanılabilir |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Sahte frekans bandı | 1500MHz-1600MHz |
|---|---|
| Maksimum GPS sahtekarlığı iletim gücü | ≥ 10dBm |
| Gps sahtekarlığı aralığı | ≥ 5 km |
| Gps sahtekarlığı Güç ayar aralığı | 80db |
| Açılış süresi | 40'lar |