| Adı | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Frekans bandı | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Evet. |
| ADS-B | - Evet. |
| Sensör | Spektrum analizörü |
| Adı | Polaris Hobit P2 |
|---|---|
| Frekans bandı | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Güç | 200W |
| Aralık | 2KM |
| Malzeme | 50x30x40cm |
| Adı | Polaris Hobit P5 Jammer |
|---|---|
| fpv engelleme | 300MHz-6.2GHz (Özelleştirilebilir olabilir) |
| Güç | ≤200w |
| Jammer frekansı | 433MHz, 900MHz, 1.2Hz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Koruma Sınıfı | ≧ IP65 |
| Dedektör aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| Bulma bantları | 300GHz-6GHz |
| Jammer bantları | 6 bant, özelleştirilebilir |
| sıkışma aralığı | 3km |
| Drone pozisyonu | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Frekansı tespit et | 2.4GHz, 5.8GHz, 5.2GHz |
|---|---|
| Süre | 4 saat |
| Aralık | 1.5 KM |
| Drone Yön bulma | Destek |
| Çalıştırma Yöntemleri | Dokunmatik Ekran Kontrolü |
| Adı | Polaris Hobit FJ-01 |
|---|---|
| Frekans bandı | 700MHz-6GHz |
| Alarm | Işıkla |
| Karıştırma bantları | 9 grup |
| Malzeme | matal |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-5 |
|---|---|
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Frekans bandı | 1.4GHz-6GHz |
| Drone Yön bulma | Destek |
| sistem | Sistemde Bulit |
| Model NO. | Hobit SP3 |
|---|---|
| FPV Detection | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 25kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer Range | 3km |
| Algılama Aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 3 km |
| FPV algılama bantları | 300MHz-6.2GHz |
| İHA algılama bantları | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Max dronları tanımlandı | ≥150 PC |