| Bulma aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| Tespit spektrumu | 70 MHz - 6GHz |
| Boyut | Yarıçap 17 cm, yükseklik 34 cm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Sıklık | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Algılama mesafesi | 2KM |
| Güç kaynağı | 220v ± 10v |
| Yıldırımdan korunma | Kullanılabilir |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Adı | Polaris hobisi AS-1 |
|---|---|
| Frekans bandı | 30MHz-6GHz |
| Malzeme | Matel Base, Plastik Kalkan |
| Renk | Siyah |
| Boyut | Çapı 390mm, yüksekliği 400mm |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-5 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70 MHz-6 GHz (Özelleştirilebilir Seçenekler: FPV, ADS-B) |
| Boyut | 81mm × 75mm × 265mm |
| Ağırlık | 530 gr |
| Tanımlanabilir İHA modelleri | ≥400 model (tam DJI serisi ve büyük markalar dahil) |
| Adı | Polaris Hobit A5S |
|---|---|
| Frekans bandı | 70 MHz - 6 GHz |
| Aralık | 5-10KM |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 530g |
| Tespit bant genişliği | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Drone Konumu | 3 km içinde |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Engelleme Gücü | Ayarlanabilir |
| Adı | Polaris Hobit D5 Pro |
|---|---|
| Frekans bantları | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
| Ürün tasarımı | Portatif |
| Bulma aralığı | 1.5 KM |
| Renk | Yeşil |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Tespit frekansı | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Ağırlık | 18kg |
| Boyutlar | 510x510x710mm |
| Algılama aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Güç kaynağı | 100v-240v |
| Adı | Polaris Hobit AQ2 |
|---|---|
| Tespit bantlı uçağı | 433MHz 、 900mgz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Özelleştirme | 360 ° |
| Algılama hızı | ≥ %99,9 |