| Sahte frekans bandı | 1500MHz-1600MHz |
|---|---|
| Maksimum GPS sahtekarlığı iletim gücü | ≥ 10dBm |
| Gps sahtekarlığı aralığı | ≥ 3 km |
| Gps sahtekarlığı Güç ayar aralığı | 80db |
| Açılış süresi | 40'lar |
| Algılama Aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Tespit spektrumu | 70 MHz - 6GHz |
| Teknoloji | Frekans bandı tespiti |
| Ağırlık | 18 kg |
| Frekans bantları | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Ürün tasarımı | Portatif |
| Bulma aralığı | 3km |
| Ağırlık | 530g |
| Koruma seviyesi | IP55 |
| çalışma süresi | ≥1 saat |
|---|---|
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Uluslararası koruma | IP55 |
| Parazit yarıçapı | 1-2km |
| Parazit bandı | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
| Frekanslar | 2.4GHz / 5.8GHz |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 0,53 Kg |
| Boyut | 81mm × 75mm × 265mm |
| Ekran | 3.5 " |
| Adı | Polaris Hobit W1 |
|---|---|
| Tespit bantlı uçağı | 433MHz 、 900mgz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Özelleştirme | 360 ° |
| Algılama hızı | ≥ %99,9 |
| Adı | Polaris Hobisi AS13 |
|---|---|
| Tespit bantlı uçağı | 433MHz 、 900mgz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Özelleştirme | 360 ° |
| Algılama hızı | ≥ %99,9 |
| Frekans bandı | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| görünüşü | Alüminyum alaşımı |
| Boyut | 80mm*75mm*263mm |
| Alarm vermek | Ses ve titreşim |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
| Adı | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Savunma müdahalesi | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
| Uygunluk | Hafif Boyut |
| El | Kullanılabilir |
| Renk | Beyaz altın |
| Adı | Polaris Hobisi Portable-2 |
|---|---|
| Açıyı Algıla | 360° |
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Renk | özel |
| Yüksek hassasiyet | ≤5° |