| Adı | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Algılama spektrumu bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Uçuş yörüngesi | İzlenebilir |
| Doğru tanıma | ≧ 400 farklı İHA modelleri |
| Algılama açısı | 360 derece |
| Parazit bandı | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
|---|---|
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Parazit yarıçapı | 1.5 KM |
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-7 |
|---|---|
| Frekans bandı | 300 MHz-6 GHz |
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Matel ve plastik |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz'den özelleştirilebilir |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Algılama Aralığı | 360 ° |
| istikrar | Ödül |
| Algılama hızı | ≥ %99,9 |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Bulma aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| Tespit spektrumu | 70 MHz-6MHz |
| Boyut | 500*500*680mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Frekanslar | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Algılama mesafesi | 2KM |
| Güç kaynağı | 220v ± 10v |
| Aydınlatma Koruması | Kullanılabilir |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Adı | Polaris Hobit M2 |
|---|---|
| Çalışma bandı | 4G ve 5G |
| Başlama zamanı | 40'lar; |
| Ekipman hacmi | 242mm*190mm*66mm |
| Algılama Aralığı | ≤300 metre |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~+55°C |
|---|---|
| Tek paket boyutu | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Gece Tespit Mesafesi | ≥5km |
| Algılama Bantları | 9,84–15 GHz |
| Çalışma | 24*7saat Sürekli Çalışma. |