| Adı | Polaris Hobit N6R |
|---|---|
| Odaklanmış mod | otomatik/Manuel |
| Ağırlık | 3,5 kilo |
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
| Renk | Beyaz |
| Jammer frekansı | 433MHz, 900MHz, 1.2Hz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| fpv engelleme | 300MHz ila 6.2 GHz arasında özelleştirilebilir |
| Güç | ≤200w |
| Koruma derecesi | IP65 |
| Aralık | 1.5KM-3KM |
| Görüntü çözünürlüğü | 640*512 |
|---|---|
| görüntü modu | Renk, b/w, optik sis şanzımanı |
| Algılama mesafesi | ≥12km |
| Gece Tespit Mesafesi | ≥5km |
| yatay aralık | 0°~360° |
| Birincil hedef | Düşük irtifa araçları |
|---|---|
| İletişim Protokolü | UDP |
| Radar bandı | 8 ~ 12GHz |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Dış boyutlar | 850 × 330 × 440 (mm) |
| Parazit bandı | 900MHz 、 1.5GHz 、 2.4GHz 、 5.85GHz |
|---|---|
| Uygunluk | Portatif |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Renk | Tüm alüminyum alaşımı |
| Adı | Polaris Hobit SQ1 |
|---|---|
| Tespit bantlı uçağı | 433MHz 、 900mgz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Özelleştirme | 360 ° |
| Algılama hızı | ≥ %99,9 |
| Adı | Polaris Hobit Q1'ler |
|---|---|
| Frekanslar | 700 MHz - 6 GHz |
| İşletme taşıyıcısı | 4 Taşıyıcılar |
| Etkili menzil | 1.5-3km. |
| Boyut | 500x340x200 mm |
| Odaklanmış mod | otomatik/Manuel |
|---|---|
| Güç kaynağı ve güç tüketimi | Ortalama Güç : 40W/Pik Güç : 60W |
| Boyut | 352 mm × 245 mm × 275 mm |
| Ağırlık | ≤ 8 kg |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ~ +60 ℃ |
| Parazit bandı | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
|---|---|
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Ortalama güç | 40W |
|---|---|
| Odaklanmış mod | otomatik/Manuel |
| Ağırlık | ≤ 8 kg |
| Boyut | 352 mm × 245 mm × 275 mm |
| Ağ protokolü | IPv4, TCP/IP, UDP, vb. |