| Bantları Algıla | 300MHz'den 6GHz'e kadar |
|---|---|
| Bulma aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Uygunluk | Portatif |
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz'den özelleştirilebilir |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Dedektör yarıçapı | 1-10km |
| istikrar | Ödül |
| Renk | Altın |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Frekans bant içimi | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Ürün tasarımı | Portatif |
| Bulma aralığı | 3km |
| Ağırlık | 530g |
| Koruma seviyesi | IP55 |
| Adı | Polaris Hobit P1S |
|---|---|
| Girişim Bantları | 900MHz/1.5GHz/2.4GHz/5.8GHz |
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Renk | Tüm alüminyum gümüş |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-7 |
|---|---|
| Frekans bandı | 300 MHz-6 GHz |
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Matel ve plastik |
| Adı | Polaris Hobit FJ-02 |
|---|---|
| Frekans bandı | 700MHz-6GHz |
| Açı | 360° |
| Karıştırma bantları | 9 grup |
| Malzeme | matal |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~+55°C |
|---|---|
| Tek paket boyutu | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Gece Tespit Mesafesi | ≥5km |
| Algılama Bantları | 9,84–15 GHz |
| Çalışma | 24*7saat Sürekli Çalışma. |
| Çalışma koşulları | IMSI |
|---|---|
| Çalışma bandı | 4G & 5G |
| Geçerli ağlar | 4G, 5G-NSA, 5G-SA |
| Ekipman hacmi | 242mm*190mm*66mm |
| Algılama Aralığı | 300 metreye kadar |
| Savunma müdahalesi | 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Ekran boyutu | 3,5" |
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Parazit yarıçapı | 1-2km |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |