| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Algılama hızı | ≧ % 99.99 |
| Sistem gücü | 220 V ± 10V |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Renk | Beyaz |
| Tespit bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Algılama açısı | Ölü açı olmadan çok yönlü |
| Drone Konumu | 3 km'ye kadar |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Algılama hızı | ≧% 99.9 |
| çalışma süresi | ≥1 saat |
|---|---|
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Uygunluk | Portatif |
| Parazit bant içimi | 900mgz, 1.5 GHz , 2.4GHz , 5.8GHz |
| girişim aralığı | 1-2 kilometre |
| Adı | Polaris Hobit P3S |
|---|---|
| Girişim Bantları | 900MHz/1.5GHz/2.4GHz/5.8GHz |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Taşıma yöntemi | Portatif |
| Renk | Siyah |
| Algılama frekans bandı | Rahim |
|---|---|
| Giriş/çıkış | ≥ 3km (Tipik Hedef: DJI Phantom 4, RCS=0,01m²) |
| Minimum Algılanabilir Hız | 1m/sn |
| Kısa Menzilli Kör Bölge | ≤ 150 m |
| Tespit Kapsamı | Yükseklik: 0°~50° |
| Giriş/çıkış | 10-15km |
|---|---|
| Algılama Bantları | X bantları |
| Algılama Kapsamı | 360° |
| hedef kapasite | ≥500 adet |
| Ağırlık | ≤40kg |
| Ortalama Güç Tüketimi | ≤220 W |
|---|---|
| Radar bandı | 8 ~ 12GHz |
| İletişim Protokolü | UDP |
| Güç kaynağı | AC220V/50HZ |
| Veri Arayüzü | Gigabit ağ bağlantı noktası |
| Tespit bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Algılama hızı | ≧% 99.9 |
| Adı | Hobi D13 |
|---|---|
| Algılama spektrumu bant genişliği | özel |
| Drone Konumu | 3 km içinde |
| Aralığı tanımlayın | Lightbridgel, Lightbridge2, Ocusync, WiFi ve WiFi Varyant Protokolleri, Zigbee, vb. |
| Açıyı Algıla | Kapsamda boşluk yok |
| Parazit bandı | 900MHz 、 1.5GHz 、 2.4GHz ve 5.8GHz |
|---|---|
| Uygunluk | Portatif |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Aralık | ≤ 3 km |
| Renk | Altın gül |