| Product Size | 160×160×420mm |
|---|---|
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Model Numarası | Hobit SP4 |
|---|---|
| FPV algılama | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 25kg |
| Sıkışma frekansı | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer aralığı | 3km |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-10 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70 MHz - 6 GHz |
| Boyut | Çap 400mm, yükseklik 410mm |
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Ağırlık | 8kg |
| Adı | Polaris Hobit J2 |
|---|---|
| Frekans bandı | 1.4GHz-6GHz |
| Aralık | 1-1.5KM |
| Pil ömrü | 1 saat |
| Jamming Grubu | 433MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Adı | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| İHA algılama bantları | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Algılama Aralığı | 10 KM'ye kadar |
| sıkışma aralığı | ≥ 2km |
| Algılama yarıçapı | 10KM |
|---|---|
| FPV algılama aralığı | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 18 kg |
| Drone Model Kütüphanesi | ≥400 |
| Jammer frekans bantları | 433MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Detection bandwidth | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| FPV detection range | 300 MHz - 6.2 GHz |
| Max UAV detection | 150 pcs |
| Lowest detection height | ≤0 meters |
| Detection rate | 99.99% |
| Model NO. | Hobit SP1 |
|---|---|
| Detection Spectrum | 70MHz-6GHz |
| Weight | 18kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Tespit frekansı | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Ağırlık | 25kg |
| Sıkışma frekansı | 900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer aralığı | 3km |
| Boyutlar | 510x510x710mm |
| Model NO. | Hobit S1 |
|---|---|
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 18 kg |
| Jammer frekans bandı | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Algılama yüksekliği | 0-500m |