| Adı | Polaris Hobit J7 |
|---|---|
| Frekans bandı | 433MHz, 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| özelleştirilebilir | Kullanılabilir |
| Aralık | 3 km |
| Boyut | 440mm*300mm*200mm |
| Detection Technology | Radio Spectrum Detection |
|---|---|
| Detect Model Library | 400+ |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Detect Model Library | 400+ |
|---|---|
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Detection Sensitivity | High |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Detection Distance | 5-10KM |
|---|---|
| Detection Sensitivity | High |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Bulma bantları | 60MHz ~ 6.2GHz |
|---|---|
| Tek paket boyutu | 500 × 500 × 700mm |
| Tespit Drone Hızı | 0.5m/s ~ 30m/s |
| sondaj konumu | 0°~360°(Çok yönlü anten) |
| Model Kütüphanesini Tespit Edin | 400+ |
| Adı | Polaris Hobisi Portable-C2 |
|---|---|
| Savunma müdahalesi | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Aralık | 3 km |
| Malzeme | Plastik |
| Adı | Polaris Hobit RD5 |
|---|---|
| Frekans bandı | 300 MHz-6 GHz |
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| FPV bantları | 300MHz-6GHz Analog Singal |
| Türü | 6 sektör sıkışan frekans dedektörü |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-7 |
|---|---|
| Aralık | 3 km |
| Frekans bandı | 1.4GHz-6GHz |
| Drone Yön bulma | Destek |
| sistem | Sistemde Bulit |