| Adı | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| İHA algılama bantları | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Algılama Aralığı | 10 KM'ye kadar |
| sıkışma aralığı | ≥ 2km |
| FPV algılama aralığı | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Ağırlık | 18kg |
| Jammer frekans bantları | 433MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Tespit yüksekliği | 0-500m |
| Konumlandırma Mesafesi | 2-10 km |
| FPV algılama | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Ağırlık | 18kg |
| Boyutlar | 510x510x710mm |
| Tespit bant genişliği | 70MHz-6GHz |
| Eşzamanlı İHA'lar | 150pcs |
| Detection bandwidth | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| FPV detection range | 300 MHz - 6.2 GHz |
| Max UAV detection | 150 pcs |
| Lowest detection height | ≤0 meters |
| Detection rate | 99.99% |
| Detection range | 10km |
|---|---|
| FPV detection range | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 18kg |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Detection spectrum | 70MHz-6GHz |
| Tespit frekansı | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Ağırlık | 18kg |
| Boyutlar | 510x510x710mm |
| Algılama aralığı | 10km |
| Tespit açısı | 360 ° |
| Tespit spektrumu | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Tespit odağı | 433MHz, 900MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Eşzamanlı tarama | ≥150 İHA'lar |
| En düşük algılama yüksekliği | ≤0 metre |
| Tespit oranı | ≥99.99 |
| Tespit bant genişliği | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Tespit odağı | 433MHz, 900MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Eşzamanlı İHA'lar | ≥150pcs |
| En düşük algılama yüksekliği | ≤0 metre |
| Tespit oranı | ≥99.99 |
| Model NO. | Hobit SP1 |
|---|---|
| Detection Spectrum | 70MHz-6GHz |
| Weight | 18kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Tespit frekansı | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Ağırlık | 25kg |
| Sıkışma frekansı | 900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer aralığı | 3km |
| Boyutlar | 510x510x710mm |