| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-17 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Gecikmek | ≤2S |
| FPV | - Evet. |
| Malzeme | Plastik kalkan, metal taban |
| Adı | Polaris Hobisi As6 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Drone kimliği | - Evet. |
| Fpv bandı | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | Çap 400, yükseklik 380 |
| Adı | Polaris Hobit D4 |
|---|---|
| Frekans bandı | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Evet. |
| ADS-B | - Evet. |
| Ağırlık | 500 g |
| Karıştırma bantları | 433MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| sıkışma aralığı | 3km |
| Ağırlık | 25Kg |
| Boyut | 501*678*380mm |
| Renk | Gümüş |
| Range | 5-10km |
|---|---|
| DJI Decoding | Support |
| Techology | Spectrum Recognition |
| Detection Bands | 433Mhz、 868Mhz、915Mhz、2.4Ghz、5.2Ghz、5.8Ghz |
| Remote ID | Can be identify |
| Adı | Polaris Hobit FS19 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Evet. |
| ADS-B | - Evet. |
| Sensör | Geniş Bant Spektrum Analizörü Yön Anten Dizisi |
| Algılama aralığı | 10 km |
|---|---|
| Tespit spektrumu | 70 MHz - 6GHz |
| FPV algılama | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 18kg |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Tespit odağı | 433MHz, 900MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Eşzamanlı İHA'lar | ≥150pcs |
| En düşük algılama yüksekliği | ≤0 metre |
| Tespit oranı | ≥99.99 |
| Model NO. | Hobit S1 |
|---|---|
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 18 kg |
| Jammer frekans bandı | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Algılama yüksekliği | 0-500m |
| Model NO. | Hobit SP1 |
|---|---|
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 25Kg |
| Sıkışma Frekansı | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer aralığı | 3km |