| Model NO. | Hobit SP1 |
|---|---|
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 25Kg |
| Sıkışma Frekansı | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer aralığı | 3km |
| Girişim Bantları | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Parazit yarıçapı | 1-2 km |
| Uluslararası koruma | IP55 |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Sıklık | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Algılama mesafesi | 2KM |
| Güç kaynağı | 220v ± 10v |
| Yıldırımdan korunma | Kullanılabilir |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Adı | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Savunma müdahalesi | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
| Uygunluk | Hafif Boyut |
| El | Kullanılabilir |
| Renk | Beyaz altın |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Algılama Aralığı | 5 km |
| Renk | Yeşil |
| Güç kaynağı modu | 220 V ± 10V |
| Bantları Algıla | 300MHz'den 6GHz'e kadar |
|---|---|
| Bulma aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Uygunluk | Portatif |
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Bulma aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| Tespit spektrumu | 70 MHz-6MHz |
| Boyut | 500*500*680mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Algılama hızı | ≧ % 99.99 |
| Sistem gücü | 220 V ± 10V |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Renk | Beyaz |
| Tespit bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Algılama açısı | Ölü açı olmadan çok yönlü |
| Drone Konumu | 3 km'ye kadar |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Algılama hızı | ≧% 99.9 |