| Dedektör aralığı | 10KM |
|---|---|
| Bulma bantları | Tam Bantlar FPV, RF Algılama : 433MHz, 858GHz, 915GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz , DJI Dronları Kimliği |
| Jammer bantları | 5725-5850MHz 、 2400-2500MHz 、 5150-5250MHz 、 860-928MHz 、 428-435MHz 、 1160-1280MHz 、 1560-1620MHz |
| sıkışma aralığı | 3km |
| Sıkışma Yönü | 60 derece / 1 Sektör |
| Algılama Frekansı | 300MHz ~ 6.2GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 3 km |
| Drone Konumu | RFD ve Drone Kimliği ve Drone Uzaktan Kimlik Fonksiyonu ile |
| Aynı anda tespit | 20 adet |
| Çalışma süresi | 3-4 saat |
| Adı | Polaris Hobisi Portable-C1 |
|---|---|
| Aralık | 5km |
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Malzeme | Plastik |
| Wingh | 8,5 kilo |
| Adı | Polaris Hobisi AS9 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| ADS-B | - Evet. |
| FPV | - Evet. |
| Türü | Geniş Bant Spektrum Analizörü (Radyo Frekans Dedektörü) |
| Algılama Frekansı | 300MHz ~ 6.2GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3 km |
| Drone pozisyonu | Drone Kimliği ve Drone Uzaktan Kimlik İşlevi |
| Kanıt | IP65 |
| Çalışma süresi | 3-4 saat |
| Adı | Polaris Hobit S8 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Evet. |
| FPV bantları | 300MHz-6GHz Analog Singal |
| Türü | 6 sektör sıkışan frekans dedektörü |
| Adı | Polaris Hobit AS-4 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Drone kimliği | - Evet. |
| Drone yönü | - Evet. |
| Aralık | 5-10KM |
|---|---|
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Tespit spektrumu | 70 MHz - 6GHz |
| Foucs spektrumu | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Algılama hızı | ≧% 99 |
| Dedektör aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| Tespit çılgınlığı | 300GHz-6GHz FPV, 433MHz, 858GHz, 915GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz , Drone Remote Id , Drone Kimliği |
| sıkışma aralığı | 2km-3km |
| Jammer bantları | 5725-5850MHz 、2400-2500MHz、5150-5250MHz、860-928MHz、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz özelleştiri |
| Sıkışma Yönü | 60 derece / 1 Sektör |
| Model NO. | Hobit V2 |
|---|---|
| Kanal | 70 MHz - 6GHz |
| Alma frekansı | 300MHz-6.2GHz |
| İletim hızı | ≥20Kbps |
| Tespit yüksekliği | ≤0 metre |