| Adı | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Frekans bandı | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Evet. |
| Aralık | 1-1.5KM |
| Malzeme | matal |
| Adı | Polaris Hobit D4 |
|---|---|
| Frekans bandı | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Evet. |
| ADS-B | - Evet. |
| Ağırlık | 500 g |
| Adı | Polaris Hobisi AS8 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Drone kimliği | - Evet. |
| FPV | - Evet. |
| Boyut | Çap 400, yükseklik 380 |
| Adı | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Bantlar | 70MHz-6GHz |
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Renk | askeri yeşil |
| Güç kaynağı modu | 220 V ± 10V |
| Dedektör aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| Bulma bantları | 300GHz-6GHz |
| Jammer bantları | 6 bant, özelleştirilebilir |
| sıkışma aralığı | 3km |
| Drone pozisyonu | - Evet. |
| Model NO. | Hobbit V4 |
|---|---|
| Kanal | 70 MHz - 6GHz |
| Alma frekansı | 300MHz-6.2GHz |
| İletim hızı | ≥20Kbps |
| Tespit yüksekliği | ≤0 metre |
| Girişim Bantları | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Ekran | 3,5 inç |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Boyut | 300 × 260 × 140 mm |
| Parazit yarıçapı | 1.5 km |
| Adı | 10 km aralık yönlü İHA dedektörü, ana akım dronları tespit etmek için özellik bulma yeteneği |
|---|---|
| Toplam güç tüketimi | 35W'dan az |
| Frekans aralığı | 70MHz ila 6,2GHz |
| Ana Bilgisayar Boyutu | 170mm×85mm×55mm (U*G*Y) |
| Algılama yarıçapı | 2000m |
| Adı | Polaris Hobit FS-2 |
|---|---|
| Frekans bandı | 300 MHz-6 GHz |
| Drone kimliği | - Evet. |
| Drone yönü | - Evet. |
| Ağırlık | 8.97kg |
| Dedektör aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| Bulma bantları | 300GHz-6GHz |
| Jammer bantları | 6 bant, özelleştirilebilir |
| sıkışma aralığı | 3km |
| Drone pozisyonu | - Evet. |