| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-7 |
|---|---|
| Frekans bandı | 300 MHz-6 GHz |
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Matel ve plastik |
| Bulma bantları | 60MHz ~ 6.2GHz |
|---|---|
| Ana Algılama Bantları | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Tespit Drone Hızı | 0.5m/s ~ 30m/s |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+55°C |
| Ürün Boyutu | 160 × 160 × 420mm |
| Detect Model Library | 400+ |
|---|---|
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Technology | Radio Spectrum Detection |
|---|---|
| Detect Model Library | 400+ |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Product Size | 160×160×420mm |
|---|---|
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Distance | 5-10KM |
|---|---|
| Detection Sensitivity | High |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Bulma bantları | 60MHz ~ 6.2GHz |
|---|---|
| Tek paket boyutu | 500 × 500 × 700mm |
| Tespit Drone Hızı | 0.5m/s ~ 30m/s |
| sondaj konumu | 0°~360°(Çok yönlü anten) |
| Model Kütüphanesini Tespit Edin | 400+ |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-17 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Gecikmek | ≤2S |
| FPV | - Evet. |
| Malzeme | Plastik kalkan, metal taban |
| Adı | Polaris Hobit D4 |
|---|---|
| Frekans bandı | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Evet. |
| ADS-B | - Evet. |
| Ağırlık | 500 g |