| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Algılama yarıçapı | 10KM |
|---|---|
| FPV algılama aralığı | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 18 kg |
| Drone Model Kütüphanesi | ≥400 |
| Jammer frekans bantları | 433MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Model NO. | Hobit SP1 |
|---|---|
| Detection Spectrum | 70MHz-6GHz |
| Weight | 18kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Model NO. | Hobit V1 |
|---|---|
| Kanal | 70 MHz - 6GHz |
| Alma frekansı | 300MHz-6.2GHz |
| Aktarım hızı | ≥20Kbps |
| Algılama yüksekliği | ≤0 metre |
| Drone jammer frekansı | 2.4GHz 5.8GHz 5.2GHz vb. |
|---|---|
| Drone Tespit Frekansı | 300m-6.2GHz |
| Bulma aralığı | 5-10KM |
| Algılama Yöntemi | Radyo Frekansı (RF) İHA tespiti |
| Pasif tespit | Destek |
| Adı | Polaris Hobit FS8 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Evet. |
| ADS-B | - Evet. |
| Sensör | Geniş bant spektrum analizörü; Yön anten dizisi; ADS-B alıcısı |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-17 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Plastik |
| Boyut | Çapı 390mm, yüksekliği 400mm |
| Adı | Polaris Hobit A5S |
|---|---|
| Frekans bandı | 70 MHz - 6 GHz |
| Aralık | 5-10KM |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 530g |
| Adı | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Bantlar | 70MHz-6GHz |
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Renk | askeri yeşil |
| Güç kaynağı modu | 220 V ± 10V |
| Model NO. | Hobit SP6 |
|---|---|
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 25Kg |
| Sıkışma Frekansı | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer aralığı | 3km |