| Adı | 2.4G 5.8G 5.2GHz Frekans Bant El Tron Drone Detektörü Drone Bilgilerini hızlı bir şekilde tanımlayın |
|---|---|
| Bulma aralığı | 1-2km |
| Uyarılar Modu | Ses/görsel uyarılar |
| Açılı eylem | 360° |
| Malzeme | Titanyum alaşımı |
| Algılama Aralığı | 3-5km |
|---|---|
| Dronlar pozisyonu | - Evet. |
| Jammer desteği | - Evet. |
| sıkışma aralığı | özel |
| Algılama Frekansı | 300MHz-6.2GHz FPV, 433MHz, 858GHz, 915GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| İsim | Yüksek Taşınabilir Drone Dedektörü, Fpv Drone Sinyallerini Tanıyor ve Kullanıcı Dostu Tasarımıyla De |
|---|---|
| Bulma aralığı | 3-10KM |
| Ekran Boyutu | 7,5 inç |
| Frekans bandını tespit et | 300M-6GHz |
| Akü ömrü | ≥6sa |
| Adı | Yüksek hızlı AI ile çalışan DIL kod çözme drone dedektör modülleri sisteme entegre edilebilir |
|---|---|
| Ağırlık | 3kg |
| Drone Uçuş Yolu | Destek |
| Bulma aralığı | 5km |
| Açıyı Algıla | 360° |
| Adı | Pasif algılama teknolojisi ile 360 ° derecelik tespiti olan drone dedektörü |
|---|---|
| Bulma aralığı | 10KM |
| Ağırlık | 15Kg |
| Ağ Modu | LAN /WAN |
| API arayüzü | Destek |
| İsim | İha Fpv Yön Bulma ve DJI Drone Pozisyon Fonksiyonu için Tasarlanmış 70 MHz-6000 MHz Taşınabilir Anti |
|---|---|
| Bilgi içeriği | Veri |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Güç Tüketimi | ≤100W |
| Tespit Adeti (Eşzamanlı) | ≥40 Dron |
| Adı | 7/24 çalışma, yüksek hassasiyetli ≤3 ° yön bulma ve IP66 koruması ile sabit drone dedektörü |
|---|---|
| sondaj konumu | 0°~360°(Çok yönlü anten) |
| Yenileme Zamanını Yerleştir | ≤30s |
| GPU | 384 çekirdekli NVIDIA |
| İHA Algılama Sayısı | > 150pcs |
| Adı | Polaris hobisi AS-18 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70 MHz - 6 GHz |
| Fpv bandı | FPV dronlarının 300MHz-6.2GHz analog sinyali |
| Renk | siyah beyaz |
| Ağırlık | Matel tabanı ve plastik kalkan |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-10 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70 MHz - 6 GHz |
| Boyut | Çap 400mm, yükseklik 410mm |
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Ağırlık | 8kg |
| Boyut | 50mm * 420mm * 220mm |
|---|---|
| Algılama Frekansı | 900MHz, 1.2GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz'e odaklanın |
| Algılama Aralığı | 5 kilometre (farklı ortamlara ve uçak modellerine göre belirli farklılıklar olacaktır) |
| Drone Konumu | Drone Kimliği ve Drone Uzaktan Kimlik Fonksiyonu ile |
| Çalışma süresi | Yaklaşık 4 saat (değiştirilebilir pil ve harici güç kaynağı mevcuttur) |