| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Tespit odağı | 433MHz, 900MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Eşzamanlı İHA'lar | ≥150pcs |
| En düşük algılama yüksekliği | ≤0 metre |
| Tespit oranı | ≥99.99 |
| Bulma aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| Tespit spektrumu | 70 MHz - 6GHz |
| Boyut | Yarıçap 17 cm, yükseklik 34 cm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Adı | Polaris Hobit S2 Plus |
|---|---|
| Bantlar | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Renk | platin |
| Güç kaynağı modu | 220 V ± 10V |
| Adı | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Algılama spektrumu bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Uçuş yörüngesi | İzlenebilir |
| Doğru tanıma | ≧ 400 farklı İHA modelleri |
| Algılama açısı | 360 derece |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-5 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70 MHz-6 GHz (Özelleştirilebilir Seçenekler: FPV, ADS-B) |
| Boyut | 81mm × 75mm × 265mm |
| Ağırlık | 530 gr |
| Tanımlanabilir İHA modelleri | ≥400 model (tam DJI serisi ve büyük markalar dahil) |
| Frekanslar | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Boyut | 80mm*75mm*265mm |
| Jammer aralığı | 1km |
| Renk | Şeridi |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Frekansı tespit et | 2.4GHz, 5.8GHz, 5.2GHz |
|---|---|
| Süre | 4 saat |
| Aralık | 1.5 KM |
| Drone Yön bulma | Destek |
| Çalıştırma Yöntemleri | Dokunmatik Ekran Kontrolü |
| Frekanslar | 2.4GHz / 5.8GHz |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 0,53 Kg |
| Boyut | 81mm × 75mm × 265mm |
| Ekran | 3.5 " |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |