| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-14 iş gününde |
| Ödeme koşulları | T/T, PayPal, vb. |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen Çin |
| Algılama spektrumu bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| En düşük algılama yüksekliği | ≤0 metre |
| Taşıma yöntemi | araç üstü |
| Algılama Aralığı | 5km |
| Açı | 360 ° |
| Model No. | Hobit S4 |
|---|---|
| Tespit spektrumu | 70MHz-6GHz |
| Ağırlık | 18kg |
| Boyutlar | 510x510x710mm |
| Algılama aralığı | 10 km |
| Algılama Aralığı | 10KM |
|---|---|
| Tespit spektrumu | 70MHz-6GHz |
| sıkışma aralığı | 3km |
| Sıkışma Frekansı | 433MHz, 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.1-5.2GHz, 5.8GHz |
| Eşzamanlı İHA'lar | ≥150pcs |
| Model NO. | Hobit S1 |
|---|---|
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 18 kg |
| Drone Model Kütüphanesi | ≥400 |
| Jammer frekans bandı | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Frekans bandı | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| görünüşü | Alüminyum alaşımı |
| Boyut | 80mm*75mm*263mm |
| Alarm vermek | Ses ve titreşim |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
| Adı | Polaris Hobit N2S |
|---|---|
| Frekans aralıkları | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
| Ekran | 3,5" |
| Renk | Altın |
| Boyut | 81mm × 75mm × 265mm |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-17 |
|---|---|
| Frekans bandı | 300 MHz - 6 GHz (Özelleştirilebilir Seçenekler: 300MHz - FPV için 6.2GHz analog sinyal) |
| FPV Drone | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Matel ve plastik |
| Tanımlanabilir İHA modelleri | ≥400 model (tam DJI serisi ve büyük markalar dahil) |
| Adı | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Frekans bandı | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Evet. |
| ADS-B | - Evet. |
| Sensör | Spektrum analizörü |
| Adı | Polaris Hobit E1 |
|---|---|
| Renk | Sarımsı |
| Frekanslar | 70 MHz - 6GHz |
| kişiselleştirme | 1GHz -1.4GHz ve 5.1GHz - 5.9GHz FPV bantlarıyla özelleştirilebilir |
| Koruma Sınıfı | IP 65 |