| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Drone Konumu | 3 km içinde |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Engelleme Gücü | Ayarlanabilir |
| Adı | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Tespit spektrumu | 70 MHz - 6GHz |
| Bulma aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Açı | 360 ° |
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-12 |
|---|---|
| Frekans bandı | 300 MHz-6 GHz |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Matel ve plastik |
| Güç tüketimi | 80W |
| Adı | Polaris Hobisi AS13 |
|---|---|
| Tespit bantlı uçağı | 433MHz 、 900mgz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Özelleştirme | 360 ° |
| Algılama hızı | ≥ %99,9 |
| Adı | Polaris Hobit N6R |
|---|---|
| Odaklanmış mod | otomatik/Manuel |
| Ağırlık | 3,5 kilo |
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
| Renk | Beyaz |
| Parazit bandı | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
|---|---|
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Parazit yarıçapı | 1.5 KM |
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz'den özelleştirilebilir |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Algılama Aralığı | 360 ° |
| istikrar | Ödül |
| Algılama hızı | ≥ %99,9 |
| Parazit bandı | 900MHz 、 1.5GHz 、 2.4GHz 、 5.85GHz |
|---|---|
| Uygunluk | Portatif |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Renk | Tüm alüminyum alaşımı |
| Parazit bandı | 900MHz 、 1.5GHz 、 2.4GHz ve 5.8GHz |
|---|---|
| Uygunluk | Portatif |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Aralık | ≤ 3 km |
| Renk | Altın gül |
| Görüntü çözünürlüğü | 640*512 |
|---|---|
| görüntü modu | Renk, b/w, optik sis şanzımanı |
| Algılama mesafesi | ≥12km |
| Gece Tespit Mesafesi | ≥5km |
| yatay aralık | 0°~360° |