| Adı | Polaris Hobit FS8 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Evet. |
| ADS-B | - Evet. |
| Sensör | Geniş bant spektrum analizörü; Yön anten dizisi; ADS-B alıcısı |
| Adı | Polaris Hobisi AS9 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| ADS-B | - Evet. |
| FPV | - Evet. |
| Türü | Geniş Bant Spektrum Analizörü (Radyo Frekans Dedektörü) |
| Adı | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Frekans bandı | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Evet. |
| Aralık | 1-1.5KM |
| Malzeme | matal |
| Adı | Polaris Hobit Jammer3 |
|---|---|
| Jammer frekansı | 433MHz, 900MHz, 1.2Hz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| fpv engelleme | 300 MHz ~ 6.2 GHz |
| Güç | ≤200w |
| Aralık | 2 KM |
| Adı | Polaris Hobit S8 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Evet. |
| FPV bantları | 300MHz-6GHz Analog Singal |
| Türü | 6 sektör sıkışan frekans dedektörü |
| Adı | Polaris Hobit J1 |
|---|---|
| Frekans bandı | 1.4GHz-6GHz |
| özelleştirilebilir | Kullanılabilir |
| Aralık | 1-1.5KM |
| Boyut | 440mm*300mm*200mm |
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
|---|---|
| Bulma aralığı | 1-2km |
| Jammer aralığı | 1km |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Savunma müdahalesi | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
| Etkili menzil | 1.5-3km. |
|---|---|
| Sinyal iletim gücü | ≤10 mW |
| İşletim bantları | GPS L1, Glonass L1 |
| Sahte emisyonlar | ≤ -36 dbm; ≤ -30 dbm |
| Güç kaynağı | 220V AC |
| Girişim Bantları | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Parazit yarıçapı | 1-2 km |
| Uluslararası koruma | IP55 |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Adı | Polaris Hobit N2S |
|---|---|
| Frekans aralıkları | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
| Ekran | 3,5" |
| Renk | Altın |
| Boyut | 81mm × 75mm × 265mm |