| Dedektör aralığı | 10KM |
|---|---|
| Bulma bantları | Tam Bantlar FPV, RF Algılama : 433MHz, 858GHz, 915GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz , DJI Dronları Kimliği |
| Jammer bantları | 5725-5850MHz 、 2400-2500MHz 、 5150-5250MHz 、 860-928MHz 、 428-435MHz 、 1160-1280MHz 、 1560-1620MHz |
| sıkışma aralığı | 3km |
| Sıkışma Yönü | 60 derece / 1 Sektör |
| Algılama Frekansı | 300MHz ~ 6.2GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 3 km |
| Drone Konumu | RFD ve Drone Kimliği ve Drone Uzaktan Kimlik Fonksiyonu ile |
| Aynı anda tespit | 20 adet |
| Çalışma süresi | 3-4 saat |
| Algılama Aralığı | 3-5km |
|---|---|
| Dronlar pozisyonu | - Evet. |
| Jammer desteği | - Evet. |
| sıkışma aralığı | özel |
| Algılama Frekansı | 300MHz-6.2GHz FPV, 433MHz, 858GHz, 915GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Dedektör aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| Tespit çılgınlığı | 300GHz-6GHz FPV, 433MHz, 858GHz, 915GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz , Drone Remote Id , Drone Kimliği |
| sıkışma aralığı | 2km-3km |
| Jammer bantları | 5725-5850MHz 、2400-2500MHz、5150-5250MHz、860-928MHz、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz özelleştiri |
| Sıkışma Yönü | 60 derece / 1 Sektör |
| İsim | Yüksek Taşınabilir Drone Dedektörü, Fpv Drone Sinyallerini Tanıyor ve Kullanıcı Dostu Tasarımıyla De |
|---|---|
| Bulma aralığı | 3-10KM |
| Ekran Boyutu | 7,5 inç |
| Frekans bandını tespit et | 300M-6GHz |
| Akü ömrü | ≥6sa |
| Adı | Yüksek hızlı AI ile çalışan DIL kod çözme drone dedektör modülleri sisteme entegre edilebilir |
|---|---|
| Ağırlık | 3kg |
| Drone Uçuş Yolu | Destek |
| Bulma aralığı | 5km |
| Açıyı Algıla | 360° |
| Adı | Drone Detektörü ve Drone Alarm ile 6-10 Bant FPV Drone Jammer düzeltildi |
|---|---|
| Anten Sayısı | 6-10 (müşteri ihtiyaçlarına göre) |
| Güç kaynağı | 24V 5A |
| Güç tüketimi | 300W |
| Ağırlık | 20 kg |
| Tespit oranı | ≧ % 99.99 |
|---|---|
| En düşük algılama yüksekliği | ≤0 metre |
| Maksimum İHA sayısı | ≧150 adet |
| Algılama spektrumu bant genişliği | 70 MHz - 6GHz |
| FPV algılama | FPV dronlarının 300MHz-6.2GHz analog sinyali |
| Adı | Yön bulma işlevi olan el drone dedektörü FPV dronlarını tanımlayabilir |
|---|---|
| Bulma aralığı | 1-2km |
| Ekran boyutu | 3,5 inç |
| Pil ömrü | ≥4 saat |
| Tepki Süresi | <5S |
| Algılama Frekansı | 300MHz ~ 6.2GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3 km |
| Drone pozisyonu | Drone Kimliği ve Drone Uzaktan Kimlik İşlevi |
| Kanıt | IP65 |
| Çalışma süresi | 3-4 saat |