| Adı | Polaris Hobit S18 |
|---|---|
| GPS sahte | - Evet. |
| Frekans bandı | 70 MHz - 6GHz, Tespit 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| FPV Drone | FPV dronlarının 300MHz-6.2GHz analog sinyali |
| Aralık | 10KM |
| Adı | Pasif algılama teknolojisi ile 360 ° derecelik tespiti olan drone dedektörü |
|---|---|
| Bulma aralığı | 10KM |
| Ağırlık | 15Kg |
| Ağ Modu | LAN /WAN |
| API arayüzü | Destek |
| Adı | Sabit drone jammer, saha çalışması için uygun kurulumu kolay |
|---|---|
| sıkışma aralığı | 2KM |
| Soğutma Sistemi | Fan ve Isı Lavabosu |
| Müdahale yetenekleri | 900MHz, 433MHz; 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz; 5.2GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C-50 ° C |
| Adı | 10 km aralık yönü bulma yeteneği ve 3km altı sektör yönlü sıkışması olan drone dedektörü |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5-10KM |
| sıkışma aralığı | 2-3km |
| Sıkışma Yönü | 6 Sektör |
| Jammer bantları | 5725-5850MHz 、 2400-2500MHz 、 5150-5250MHz 、 860-928MHz 、 428-435MHz 、 1160-1280MHz 、 1560-1620MHz |
| Aralık | 5-10KM |
|---|---|
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Tespit spektrumu | 70 MHz - 6GHz |
| Foucs spektrumu | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Algılama hızı | ≧% 99 |
| Adı | 10 km aralık yönlü İHA dedektörü, ana akım dronları tespit etmek için özellik bulma yeteneği |
|---|---|
| Toplam güç tüketimi | 35W'dan az |
| Frekans aralığı | 70MHz ila 6,2GHz |
| Ana Bilgisayar Boyutu | 170mm×85mm×55mm (U*G*Y) |
| Algılama yarıçapı | 2000m |
| Adı | Polaris Hobit P5S |
|---|---|
| Girişim Bantları | Çoğu 2.4GHz, 5.8GHz drone |
| Renk | Mavi |
| Boyutlar | 300mm*260mm*140mm |
| Ağırlık | 2.5kg |
| İsim | İha Fpv Yön Bulma ve DJI Drone Pozisyon Fonksiyonu için Tasarlanmış 70 MHz-6000 MHz Taşınabilir Anti |
|---|---|
| Bilgi içeriği | Veri |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Güç Tüketimi | ≤100W |
| Tespit Adeti (Eşzamanlı) | ≥40 Dron |
| Adı | 10 km aralık yönlü İHA dedektörü, ana akım dronları tespit etmek için özellik bulma yeteneği |
|---|---|
| Algılama yarıçapı | 5km |
| Maksimum algılama dronları | ≥120 PC |
| Ağ Modu | LAN /WAN |
| Algılama Frekansı | 300M-6GHz |
| Adı | Frekans spektrumu izleme teknolojisine sahip drone dedektörü, veri günlüğünü destekleyebilir |
|---|---|
| Algılama yarıçapı | 5km |
| anten malzemesi | cam lif |
| Ağ Modu | LAN/WAN |
| API arayüzü | Destek |