| Eşzamanlı tarama maksimum İHA sayısı | 150 adet |
|---|---|
| FPV tespiti | FPV dronlarının 300MHz-6.2GHz analog sinyali |
| Algılama hızı | % 99.99 |
| En düşük algılama yüksekliği | ≤0 metre |
| kod çözme | DJI O4 ve RemoteId'i destekleyin |
| Jamming Range | ≥ 2km |
|---|---|
| Networking | Cloud server network multiple devices, remote control through mobile terminal |
| Weight | 136kg |
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| Detection Rate | 99.99 % |
| Ürün Adı | Güçlü 10 km algılama 3km Kısıtlı Yönlü Anti-Drone FPV Jammer 30MHz-6.2GHz Anti Drone |
|---|---|
| İHA algılama bantları | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Veri güvenliği | Veri güvenilirliği ve güvenlik için sertifika yönetimi ve veri şifrelemesi |
| Algılama Aralığı | 10 KM'ye kadar |
| FPV tespiti | FPV dronlarının 300MHz-6.2GHz analog sinyali |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| Detection Rate | 99.99 % |
| Lowest Detection Height | ≤0 meters |
| Jamming Range | ≥ 2km |
| FPV Detection | 300Mhz-6.2Ghz Analog Signal of FPV Drones |
| Ağ oluşturma | Bulut Server Network Birden çok cihaz, Mobil Terminal aracılığıyla uzaktan kumanda |
|---|---|
| Defansif Girişim Frekans Bantları | 900MHz, 433MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz, 5.2GHz |
| Veri güvenliği | Veri güvenilirliği ve güvenlik için sertifika yönetimi ve veri şifrelemesi |
| Tespit odağı | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Ürün adı | Güçlü 10 km algılama 3km Kısıtlı Yönlü Anti-Drone FPV Jammer 30MHz-6.2GHz Anti Drone |
| Jamming Range | ≥ 2km |
|---|---|
| Sizes | 500mm*1500mm |
| Weight | 136kg |
| Decoding | Support DJI O4 And RemoteID |
| FPV Detection | 300Mhz-6.2Ghz Analog Signal of FPV Drones |
| Adı | Polaris hobisi AS-18 |
|---|---|
| Frekans bandı | 70 MHz - 6 GHz |
| Fpv bandı | FPV dronlarının 300MHz-6.2GHz analog sinyali |
| Renk | siyah beyaz |
| Ağırlık | Matel tabanı ve plastik kalkan |
| Boyut | 50mm * 420mm * 220mm |
|---|---|
| Algılama Frekansı | 900MHz, 1.2GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz'e odaklanın |
| Algılama Aralığı | 5 kilometre (farklı ortamlara ve uçak modellerine göre belirli farklılıklar olacaktır) |
| Drone Konumu | Drone Kimliği ve Drone Uzaktan Kimlik Fonksiyonu ile |
| Çalışma süresi | Yaklaşık 4 saat (değiştirilebilir pil ve harici güç kaynağı mevcuttur) |
| Model NO. | Hobit V2 |
|---|---|
| Kanal | 70 MHz - 6GHz |
| Alma frekansı | 300MHz-6.2GHz |
| İletim hızı | ≥20Kbps |
| Tespit yüksekliği | ≤0 metre |
| Adı | 2.4G 5.8G 5.2GHz Frekans Bant El Tron Drone Detektörü Drone Bilgilerini hızlı bir şekilde tanımlayın |
|---|---|
| Bulma aralığı | 1-2km |
| Uyarılar Modu | Ses/görsel uyarılar |
| Açılı eylem | 360° |
| Malzeme | Titanyum alaşımı |