| Frekans Bandı Alma | 2.4G/5.8GHz |
|---|---|
| Algılama mesafesi | 500m-15km |
| Veri Yenileme Hızı | ≥60 |
| Konumlandırma doğruluğu | ≤10m |
| Güç Kaynağı | 5-36V |
| Adı | Drone Detektörü ve Drone Alarm ile 6-10 Bant FPV Drone Jammer düzeltildi |
|---|---|
| Anten Sayısı | 6-10 (müşteri ihtiyaçlarına göre) |
| Güç kaynağı | 24V 5A |
| Güç tüketimi | 300W |
| Ağırlık | 20 kg |
| Adı | 10 km aralık yönü bulma yeteneği ve 3km altı sektör yönlü sıkışması olan drone dedektörü |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5-10KM |
| sıkışma aralığı | 2-3km |
| Sıkışma Yönü | 6 Sektör |
| Jammer bantları | 5725-5850MHz 、 2400-2500MHz 、 5150-5250MHz 、 860-928MHz 、 428-435MHz 、 1160-1280MHz 、 1560-1620MHz |
| Adı | Yön bulma işlevi olan el drone dedektörü FPV dronlarını tanımlayabilir |
|---|---|
| Bulma aralığı | 1-2km |
| Ekran boyutu | 3,5 inç |
| Pil ömrü | ≥4 saat |
| Tepki Süresi | <5S |
| Adı | Frekans spektrumu izleme teknolojisine sahip drone dedektörü, veri günlüğünü destekleyebilir |
|---|---|
| Algılama yarıçapı | 5km |
| anten malzemesi | cam lif |
| Ağ Modu | LAN/WAN |
| API arayüzü | Destek |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-5 |
|---|---|
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Frekans bandı | 1.4GHz-6GHz |
| Drone Yön bulma | Destek |
| sistem | Sistemde Bulit |
| Adı | Polaris Hobit RD5 |
|---|---|
| Frekans bandı | 300 MHz-6 GHz |
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| FPV bantları | 300MHz-6GHz Analog Singal |
| Türü | 6 sektör sıkışan frekans dedektörü |
| Adı | Bireysel savaş ekipmanı için elden taşınan İHA dedektörü ve sıkışma cihazı |
|---|---|
| Bulma aralığı | 1-2km |
| sıkışma aralığı | 1-1.5KM |
| Ekran boyutu | 3,5 inç |
| Jamming Grubu | 2.4GHz 、 5.8GHz 、 5.2GHz 、 1.5GHz 、 433MHz 、 900MHz |
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Detection Sensitivity | High |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
|---|---|
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |