| Odak spektrumu | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Açı | 360 ° |
| Frekanslar | 70MHz-6GHz |
| Taşıma modu | Sabit |
| Algılama hızı | ≥99% |
| Tespit frekansı | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Ağırlık | 25kg |
| Sıkışma frekansı | 900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer aralığı | 3km |
| Boyutlar | 510x510x710mm |
| Boyut | 300mm*260mm*140mm |
|---|---|
| Bulma aralığı | 1-2km |
| Jammer aralığı | 1km |
| Güç tüketimi | ≤ 30W |
| Savunma müdahalesi | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
| Adı | Polaris hobisi AS-1 |
|---|---|
| Frekans bandı | 30MHz-6GHz |
| Malzeme | Matel Base, Plastik Kalkan |
| Renk | Siyah |
| Boyut | Çapı 390mm, yüksekliği 400mm |
| Bantları Algıla | 300MHz'den 6GHz'e kadar |
|---|---|
| Uygunluk | Portatif |
| Bulma aralığı | 10 KM'ye kadar |
| Renk | bej |
| Ağırlık | 9kg |
| Adı | Polaris hobisi taşınabilir-1 |
|---|---|
| Aralık | 2-3km |
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Renk | Sarı |
| Malzeme | Plastik |
| Tespit bant genişliği | 70 MHz - 6GHz'den özelleştirilebilir |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Dedektör yarıçapı | 1-10km |
| istikrar | Ödül |
| Renk | Altın |
| Detection bandwidth | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| FPV detection range | 300 MHz - 6.2 GHz |
| Max UAV detection | 150 pcs |
| Lowest detection height | ≤0 meters |
| Detection rate | 99.99% |
| Detection range | 10km |
|---|---|
| FPV detection range | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 18kg |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Detection spectrum | 70MHz-6GHz |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-5 |
|---|---|
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| sistem | Sistemde Bulit |
| Sıkışma | Tam grup desteklendi |