| Birincil hedef | Düşük irtifa araçları |
|---|---|
| İletişim Protokolü | UDP |
| Radar bandı | 8 ~ 12GHz |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Dış boyutlar | 850 × 330 × 440 (mm) |
| Tespit bant genişliği | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Drone Konumu | 3km içinde |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Algılama hızı | ≧% 99.9 |
| Savunma müdahalesi | 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| Ekran boyutu | 3,5" |
| çalışma süresi | ≥1 saat |
| Parazit yarıçapı | 1-2km |
| Ambalaj bilgileri | Dayanıklı kasa veya kutu |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-11 |
|---|---|
| Aralık | 5-10KM |
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| Renk | Sarı |
| Sıkışma desteği | - Evet. |
| Odaklanmış mod | otomatik/Manuel |
|---|---|
| Güç kaynağı ve güç tüketimi | Ortalama Güç : 40W/Pik Güç : 60W |
| Boyut | 352 mm × 245 mm × 275 mm |
| Ağırlık | ≤ 8 kg |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ~ +60 ℃ |
| Frekans bant içimi | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Ürün tasarımı | Portatif |
| Bulma aralığı | 3km |
| Ağırlık | 530g |
| Koruma seviyesi | IP55 |
| Adı | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Frekans bandı | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Algılama Aralığı | 1-1.5KM |
| Malzeme | Metal |
| Algılama açısı | 360 ° |
| Algılama Aralığı | 5-10KM |
|---|---|
| FPV tespiti | 300MHz-6.2GHz |
| Tespit spektrumu | 70 MHz - 6GHz |
| Teknoloji | Frekans bandı tespiti |
| Ağırlık | 18 kg |
| Adı | Hobi D13 |
|---|---|
| Algılama spektrumu bant genişliği | özel |
| Drone Konumu | 3 km içinde |
| Aralığı tanımlayın | Lightbridgel, Lightbridge2, Ocusync, WiFi ve WiFi Varyant Protokolleri, Zigbee, vb. |
| Açıyı Algıla | Kapsamda boşluk yok |
| Frekansı tespit et | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Pil ömrü | 4 saate kadar |
| Aralık | 1 km'ye kadar |
| Ekran | 3,5 inç Dokunmatik Ekran |
| Renk | gümüş beyaz |