| Adı | Polaris Hobisi Portable-C2 |
|---|---|
| Savunma müdahalesi | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Türü | Radyo Frekans Dedektörü |
| Aralık | 3 km |
| Malzeme | Plastik |
| Adı | Polaris Hobit İstasyonu-7 |
|---|---|
| Aralık | 3 km |
| Frekans bandı | 1.4GHz-6GHz |
| Drone Yön bulma | Destek |
| sistem | Sistemde Bulit |
| Adı | 10 km aralık yönlü İHA dedektörü, ana akım dronları tespit etmek için özellik bulma yeteneği |
|---|---|
| Algılama yarıçapı | 5km |
| Maksimum algılama dronları | ≥120 PC |
| Ağ Modu | LAN /WAN |
| Algılama Frekansı | 300M-6GHz |
| Adı | Tam bantlı 3 km aralıklı bavullu taşınabilir FPV sinyal dedektörü dedektör drone yönü alabilir |
|---|---|
| Bulma bantları | 900MHz, 1,2GHz, 2,4GHz, 5,2GHz, 5,8GHz |
| Tespit Miktar | ≥20 Drone |
| Boyut | 50mm * 420mm * 220mm |
| Çalışma süresi | 4 saat |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Adı | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frekans bandı | 70MHz-6GHz |
| İHA algılama bantları | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Algılama Aralığı | 10 KM'ye kadar |
| sıkışma aralığı | ≥ 2km |
| Frekans bantları | 2,4 GHz ve 5,8 GHz |
|---|---|
| Ürün tasarımı | Portatif |
| Bulma aralığı | 3km |
| Ağırlık | 530g |
| Koruma seviyesi | IP55 |
| Frekans aralığı | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Özelleştirme | Mevcut |
| Dedektör yarıçapı | 1-10km |
| İHA tespit numarası | ≧ 150pcs |
| Tespit açısı | 360 ° |
| Adı | 10km Sabit FPV İHA Sinyal Dedektörü Yön bulma fonksiyonu ve drone sıkışması |
|---|---|
| Bulma aralığı | 5-10KM |
| Tepki Süresi | <5S |
| alarm modu | Ses ve titreşim ikili mod |
| Yön Bulma Mesafesi | 3-5km |
| Model no. | Hobit SP4 |
|---|---|
| FPV algılama | 300MHz-6.2GHz |
| Ağırlık | 25kg |
| Sıkışma frekansı | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer aralığı | 3km |